Ettevõtlusküla
On keskus, mille eesmärgiks on pakkuda õpilastele kaasavat ning emotsionaalset õpikogemust. Ettevõtluskülas saab mängida Bizplay mänge õppinud juhendajate käe all.
Loodud just meie mänge silmas pidades
Õpikeskkond mis tekitab emotsioone
Näeb välja nagu linnatänav, millel asuvad erinevad ettevõtted
Üks poiss ütles, et tema õppis raha koguma. Ja kui ta midagi ei osta, siis jääb kõik raha alles. Mängu kaudu õppisid lapsed, et raha saab siis, kui oled tööl käinud. Tänu sellele mängule sai selgeks ka mõiste PALK.

Lasteaia õpetaja
Õpi kogenud juhendaja käe all!
Ettevõtluskülas saab mängida kõiki Bizplay mänge kohapeal. Iga mängu juhendavad koolitatud juhendajad, kes abistavad lapsi mängu ülesannete täitmisel ning viivad läbi mänguga seotud õppetegevusi.
Ettevõtlusküla linnakud
Tartus
SPARK keskuses
Narva mnt. 3 Tartu
Tallinnas
Huvikeskuses KULLO
Mustamäe tee 59, Tallinn
Tule meile külla!
Korduma kippuvad küsimused
Levinud küsimused, mida inimestelt kuuleme
Kas linnaku külastamine on tasuline ja kui palju see maksab?
Jah, linnaku külastamine on enamasti tasuline. Kuigi siin võib olla regionaalseid erinevusi. Näiteks on Tallinna Ettevõtlusküla külastamine Tallinna linna koolidele tasuta. Kuna Ettevõtluskülad tegutsevad iseseisvalt, on mõistlik kogu külastamisega seotud küsimustes pöörduda otse vastava linnaku poole, mida plaanite külastada.
Kui kaua Ettevõtluskülas mängud kestavad ja kui suure grupiga oleks mõistlik minna?
Sõltuvalt mängust on tavapärane külastusaeg 2-2,5 tundi. Ning optimaalne külastajate arv on 20-30 mängijat korraga.

Ettevõtlusküla abistav meeskond on eelneval kokkuleppel valmis vastu võtma väga erinevaid külastusguppe.
Mida Ettevõtluskülas veel teha saab?
Lisaks Bizplay mängudele toimub Ettevõtluskülas palju muudki. Korraldatakse laagreid, osaletakse projektides ning pakutakse õpetajatele ning haridusasutuste meeskondadele koolitusvõimalust. Ning mõistagi saab Ettevõtlusküla suurepäraseid ruume rentida ka muudeks üritusteks.
Asuta oma piirkonna Ettevõtlusküla
Meie mängud on lõbusad ja kaasahaaravad, kuid me ei jõua kõikjale. Seega otsime entusiaste, kes näevad võimalust asutada Ettevõtlusküla oma piirkonda.
Võta meiega ühendust
village@bizplay.ee
Aita õpilastel, märgata tugevusi ning kasvatada enesekindlust!
"Inimesed, kes räägivad nõrkustest, räägivad tugevustest, mida on kasutatud vales kohas." Mats Soomre KoostööKunstiKooli juhtivtreener

Me usume, et koolirõõmu ja tööõnne kasvatamiseks on vaja igal inimesel leida koht, kus saab oma tugevusi iseenda ja teiste heaks tööle panna.

Soovime anda oma panuse, et muuta õpetamine personaalseks, loomuomaseid tugevusi toetavaks ning enesekindlust kasvatavaks põnevaks seikluseks. Teeme iga päev tööd, et meie programmide läbiviijad oskaksid luua õpiruume, mis aitavad arvestada õppija isikupäraga.

Ettevõtlikkus tähendab julgust algatada, otsustada ning võtta vastutus. Selleks on võimeline ainult ennastjuhtiv inimene, kes on saanud väga palju katsetada ja eksida ning oma vigadest õppida. Sinu abiga saame luua igasse kooli simulatsioonilabori, kus on turvaline ja toetatud keskkond katsetada inimeseks olemist.
Made on
Tilda