Ettevõtlusküla
On regionaalne keskus, mille eesmärgiks on pakkuda õpilastele kaasavat ning emotsionaalset õpikogemust. Ettevõtluskülas saab mängida Bizplay mänge õppinud juhendajate käe all.
Õpi kogenud juhendaja käe all!
Ettevõtluskülas saab mängida kõiki Bizplay mänge kohapeal. Iga mängu juhendavad koolitatud juhendajad, kes abistavad lapsi mängu ülesannete täitmisel ning viivad läbi mänguga seotud õppetegevusi.
Üks poiss ütles, et tema õppis raha koguma. Ja kui ta midagi ei osta, siis jääb kõik raha alles. Mängu kaudu õppisid lapsed, et raha saab siis, kui oled tööl käinud. Tänu sellele mängule sai selgeks ka mõiste PALK.

Lasteaia õpetaja
Ettevõtlusküla linnakud
Tartus
SPARK keskuses
Narva mnt. 3 Tartu
Tallinnas
Huvikeskuses KULLO
Mustamäe tee 59, Tallinn
Tule meile külla!
Korduma kippuvad küsimused
Levinud küsimused, mida inimestelt kuuleme
Kas linnaku külastamine on tasuline ja kui palju see maksab?
Jah, linnaku külastamine on enamasti tasuline. Kuigi siin võib olla regionaalseid erinevusi. Näiteks on Tallinna Ettevõtlusküla külastamine Tallinna linna koolidele tasuta. Kuna Ettevõtluskülad tegutsevad iseseisvalt, on mõistlik kogu külastamisega seotud küsimustes pöörduda otse vastava linnaku poole, mida plaanite külastada.
Kui kaua Ettevõtluskülas mängud kestavad ja kui suure grupiga oleks mõistlik minna?
Sõltuvalt mängust on tavapärane külastusaeg 2-2,5 tundi. Ning optimaalne külastajate arv on 20-30 mängijat korraga.

Ettevõtlusküla abistav meeskond on eelneval kokkuleppel valmis vastu võtma väga erinevaid külastusguppe.
Mida Ettevõtluskülas veel teha saab?
Lisaks Bizplay mängudele toimub Ettevõtluskülas palju muudki. Korraldatakse laagreid, osaletakse projektides ning pakutakse õpetajatele ning haridusasutuste meeskondadele koolitusvõimalust. Ning mõistagi saab Ettevõtlusküla suurepäraseid ruume rentida ka muudeks üritusteks.
Aita oma õpilastel saada erilisteks.
Me tahame elada maalimas, kus kõigil on võimalus saada eriliseks.

Selle saavutamiseks muudame õpetamise personaalsemaks ja kaasavamaks.

Meie programmid aitavad sinul õpetajana muuta õpetatav materjal õppijale isikupärasemaks, kasutades seejuures paremate otsuste tegemiseks andmeid, et õpilasi motiveerida ja julgustada.
Made on
Tilda