Mängulised õppeformaadid ettevõtlikkuse toetamiseks
Leia sobiv teema ja õpimäng oma õpilastele
Kuidas see kõik käib?
Bizplay mängu- ja õpikeskkond on segu digitaalsest ja füüsilisest. Kasutades veebipõhist mänguplatvormi saab mänge läbi viia klassiruumis.
Mängud
Ettevõtlusteemalised rollimängud lastele ja noortele, mis simuleerivad päriselu. Juhendaja juhendamisel õpitakse lahendama erinevaid olukordi. Mäng kestab keskmiselt paar tundi.
Kursused
Ettevõtlusteemalised koolitusprogrammid koosnevad mitmest praktilisest tegevusest, sisaldades nii iseseisvat õpet kui ka grupitööd, e- ja kontaktõpet ning vähemalt ühte ettevõtlusmängu.
Kasutusvalmis sisu
Ettevalmistatud mängud ja õppematerjalid õpilastega kasutamiseks.
Juhendmaterjalid
Kõik vajalikud nipid ja trikid mängude ning kursuste korraldajatele.
Digitaalsed tööriistad
Mängurakendus mängude mängimiseks ja juhtimiseks. Online-keskkond iseseisvaks õppimiseks
Suurepärased õpetajad
Ehk sina, kes sa kasutad meie mänge ja kursuseid ning muudad noorte õppimise praktiliseks ja põnevaks
Korduma kippuvad küsimused
Levinud küsimused, mida inimestelt kuuleme.
Kas tegemist on arvutimänguga?
Ei, tegemist on rollimänguga, kus mängijad tegutsevad ühes ruumis ning peavad omavahel suhtlema. Tõetruu elamuse ning paremaks mängu juhtimiseks kasutatakse mängudes siiski ka spetsiaalset veebipõhist rakendust.
Mis vahendid on mängu läbiviimiseks vajalikud?
Täpse nimekirja vajalikest vahenditest leiad konkreetse mängu juhendist. Tavaliselt on Bizplay mänguplatvormi kasutamiseks vaja ühte digiseadet 3-6 õpilase kohta ja juhendajale eraldi seadet. Lisaks peab ruumis olema interneti võimalus.

Sõltuvalt mängust on kasutusel ka mõningaid täidetavad materjalid. Täidetavad materjalid oleme need koondanud mängukomplektideks, mida on võimalik meie poest osta.
Kui kaua võtab ettevalmistamine õpetaja aega?
Õpetajad ning mängude ja kursuste kasutuspraktikad on erinevad. Seega sõltub täpne aeg teist endist. Meie kogemusel võtab ühe juhendkursuse läbimine õpetaja jaoks aega 1-2 tundi. Ettevalmistusele lisandub veel mängude või kursuste õppetöösse planeerimise aeg.
Tutvu meie formaatidega
Aita oma õpilastel saada erilisteks.
Me tahame elada maalimas, kus kõigil on võimalus saada eriliseks.

Selle saavutamiseks muudame õpetamise personaalsemaks ja kaasavamaks.

Meie programmid aitavad sinul õpetajana muuta õpetatav materjal õppijale isikupärasemaks, kasutades seejuures paremate otsuste tegemiseks andmeid, et õpilasi motiveerida ja julgustada.
Made on
Tilda